PROFESYONEL YAKLAŞIM

İzci Anaokulu , sekiz yıl çalışma ortalamasına sahip kaliteli ve tecrübeli eğitmen kadrosuna sahiptir. 1999 yılından beri çocuklarımızın geleceğine şekil vermektedir.  Tüm öğretmenlerimiz meslek lisesi Çocuk Gelişimi mezunu olup alanlarında üniversite eğitimlerini tamamlamışlardır. Ekibimizin eğitim durumları ile ilgili detaylı bilgiye kadromuz başlığından ulaşabilirsiniz.  Tüm öğretmenlerimiz Montessori eğitimi konusunda deneyimlidir ve uzun yıllardır pek çok genç bireyi yetiştirmişlerdir.

İzci Anaokulu Branş dersleri eğitmen seçimlerinde de son derece dikkatli davranarak alanında kariyerli ve tecrübeli eğitmenlerle çalışmaya özen göstermektedir.

Okulumuzda her alanda alınacak kararlar profesyonellere danışılarak verilir. Sağlık, beslenme, eğitim, çocuk gelişimi gibi tüm alanlarda uzmanların görüşleri dikkate alınır.

Çocuklarımız ile ilgili en ufak farklılık ya da program değişikliği gerekliliği okul, aile ve psikolog arasında yapılan görüşme sonucunda çıkan karar ile kesinleştirilir. Uygun olmayan çocuklar farklı programlara alınmaz ya da önerilmez.

İzci Anaokulu çocuklarımıza toplam 16 personel ile hizmet vermektedir. Butik bir okul olmanın avantajlarını kullanarak mevcut en iyi eğitim kalitesi ile mutlu aileler başarılı bireyler yetiştirmiş olmaktan gurur duyar. İzci Anaokulu yüzlerce gerçek veli referanslarına sahip bir okuldur.

0216 445 61 71
Emin Ali Paşa Caddesi No:86/B Bostancı / İstanbul