MobİL İLETİŞİM UYGULAMASI

Eğitim-öğretimin sağlıklı ve etkin olarak işleyebilmesi ancak okul-öğrenci-aile birlikteliği ile mümkündür. Okul yönetimi yaklaşımımız gereği aile-okul iletişimine oldukça önem vermektedir. Bu sebeple IOS ve Android cihazlarda kullanılabilecek İzci Anaokulu uygulaması ile bu iletişimi kesintisiz hale getirmeyi hedeflemiştir.

Bu alanda sektörde öncü okul olarak pek çok okula da örnek olmuştur. İzci Amaokulu uygulaması ile tüm mobil cihazlardan çocuğunuzun okulda ki durumu, yönetim ile anlık mesajlaşma , yoklama bilgisi, öğünlere katılımı, uyku durumu, ilaç kullanımı, reçete programlama, ders programı, yemek listesi, gelişim raporu ve okul ve çocuğunuz ile ilgili tüm konularda anında bilgi sahibi olunabilmektedir. 

Öğrencilerimizin gelişimlerini sağlamak,  gelişmelerini sizlere aktarabilmek ve gereken önlemleri almak için, yıl içinde düzenlenen bireysel veli toplantılarımızdaki paylaşımlarımız bizler için çok önemlidir.

Ayrıca İzci anaokulu uygulaması ile bir yılda 20 yaşında kesilerek kağıt dönüştürülecek  en  az 3 ağacıda kurtarmış oluyoruz.
0216 445 61 71
Emin Ali Paşa Caddesi No:86/B Bostancı / İstanbul
Bizi arayın Whatsapptan yazın